Vi på FAST

Ett av våra mål på FAST är att vara den bästa arbetsgivaren i branschen. Vi vill inte bara skapa en arbetsmiljö som våra anställda är stolta över och trivs i utan också en miljö där vi vill vara tillsammans. Vi är en familj som tycker om att umgås och arbeta ihop. Ett gäng som skrattar mycket och har roligt på jobbet.

Det här är vi.

Göteborg

mikael_medarbetare

Mikael NylanderVD

+46 (0)70-424 07 38
mikael@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är allt. FAST is life.

sven_web

Sven AnderssonVice VD

+46 (0)70-092 81 93
sven@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är det fantastiska engagemang jag ser i mina medarbetares ögon.

martin_l_kontakt

Martin LjunggrenBrand- och riskingenjör

+46 (0)70-259 34 50
martin@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är vår gemenskap. Att arbetsplatsen faktiskt är mer än ett vanligt arbete. Att vi ständigt hittar på roliga saker ihop.

carl_kontakt

Carl HanssonBrandingenjör

+46 (0)76- 308 88 58
carl@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att få jobba med kompisar på en spännande och flexibel arbetsplats.

henrik_kontakt

Henrik RosenqvistBrandingenjör

+46 (0)76-006 96 56
henrik@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är friheten att göra roliga saker på rätt sätt.

martin-s_kontakt

Martin SvenskBrandingenjör

+46 (0)76-002 07 70
martin.svensk@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är flexibiliteten. Förutom att jobba med fantastiska kollegor kan jag jobba på fantastiska platser som jag själv väljer.

leo_k_kontakt

Leo KardellBrand- och riskingenjör

+46 (0)73-413 45 12
leo@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att vi är ett härligt gäng med ett bra driv och höga ambitioner!

petter_kontakt

Petter JönssonBrandingenjör

+46 (0)70-090 77 79
petter@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är framåtandan och utvecklingshungern som genomsyrar företaget samt allt trevligt vi gör tillsammans, både på och efter arbetstid.

anders_w_kontakt

Anders WallinBrandingenjör

+46 (0)70-583 75 14
anders@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är teamets hängivelse åt sitt arbete. Och den fina sammanhållningen.

ingvar_kontakt

Ingvar SvenssonBrandingenjör

+46 (0)70-553 75 01
ingvar@brandingvar.se

Det jag gillar bäst med FAST är det positiva förhållningssättet där allt går att lösa.

sara_kontakt

Sara GustafssonBrandingenjör

+46 (0)70-090 00 57
sara.gustafsson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att ingenting är omöjligt.

anders_j_kontakt

Anders JohanssonRiskingenjör

+46 (0)72-562 00 44
anders.johansson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den samlade bredden på mina medarbetares kompetens. Den är helt klart imponerade.

johan_s_kontakt

Johan SkårmanBrandingenjör

+46 (0)70-022 36 75
johan.skarman@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är alla härliga och kompetenta kollegor som gör det till en inspirerande arbetsplats.

johanna_kontakt

Johanna NäsbergByggnadsingenjör

+46 (0)70-775 41 14
johanna.nasberg@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att vi siktar högt och har roligt på vägen.

alexandra_kontakt

Alexandra SandinByggnadsingenjör

+46 (0)70-422 17 23
alexandra.sandin@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är möjligheterna till utveckling och att få uppleva sann vardagsglädje, varje dag.

isac-webb

Isac AnderssonBrandingenjör

+46 (0)70-309 01 12
isac.andersson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den sköna sammanhållningen samt den stora möjligheten till utveckling.

loi-webb

Van Loi NguyenByggnadsingenjör

+46 (0)70-404 72 66
van.loi@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är utvecklingen. Med våra tankar skapar vi vår värld.

fredrik-webb

Fredrik PetterssonBrand- och riskingenjör

+46 (0)73-945 95 26
fredrik.pettersson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att få jobba på en flexibel arbetsplats och ständigt utvecklas tillsammans med ett härligt gäng.

robert_larsson_web

Robert LarssonBrandingenjör

+46 (0)70-037 50 80
robert@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är visionerna, idéerna och kreativiteten. 

jesper_dahlgren_web

Jesper DalgrenBrandingenjör

+46 (0)72-004 02 29
jesper@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den glada atmosfären och viljan att bryta nya spår i arbetet för att inte följa förlegade metoder. 

annie_fast

Annie LennartssonBrandingenjör

+46 (0)76- 707 74 57
annie@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att det känns som att få en stor kram varje gång man kommer in på kontoret. 

christoffer_holmblad_web

Christoffer HolmbladFire Risk Manager

+46 (0)73-639 61 60
christoffer@fasteng.se 

Det jag gillar bäst med FAST är flexibiliteten och viljan att pröva nya vägar.

patrik_medarbetare

Patrik FalkBrandingenjör

+46 (0)73-939 98 34
patrik.falk@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är sättet företaget förenar nytta med nöje, att man verkligen tror på att de bästa resultaten kommer när man har det roligt på jobbet.

alfred-pettersson

Alfred PetterssonBrandingenjörsstudent

+46 (0)31-19 13 10
alfred@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att få umgås med härliga och ambitiösa kollegor som gör att den ena dagen aldrig blir den andra lik. 

emma_d_kontakt

Emma DornerusMarknadsansvarig

+46 (0)70-099 06 68
emma.dornerus@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är glädjen som finns. En glädje för arbetet vi gör och en glädje över att göra det tillsammans.

angela

Angela JarkvistEkonom

+46 (0)70-037 50 79
angela@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den breda kompetensen och den goda arbetsmiljön. 

lovisa-webb

Lovisa BengtssonAdministratör

+46 (0)31-19 13 10
lovisa.bengtsson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är alla fina kollegor som skapar den härliga stämning vi har på arbetsplatsen.

FAST Helsingborg

sylve_web

Sylve JohanssonBrandprojektör/utbildare

+46 (0)70-091 45 58
sylve@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är framåtandan, arbetsglädjen, sammanhållningen och tilliten, vilket skapar ett helhjärtat engagemang och teamarbete. 

emma_h_kontakt

Emma HalldénBrand- och riskingenjör

+46 (0)70-090 02 24
emma@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är hur vi ställer upp för varandra och vilket sammansvetsat gäng vi är.

daniel_skanhed_sajt

Daniel SkånhedBrandkonsult/FRM

+46 (0)70-471 44 31
daniel@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att allt är möjligt.

FAST Norge

yngve_kontakt

Yngve SkreosenDaglig leder

+47 93 41 94 48
yngve.skreosen@fasteng.no

Det jeg setter mest pris på med FAST er mine gode og engasjerte kolleger med godt humør og høy kompetanse.

sigurd_kontakt

Sigurd H. ØyvangFagansvarig

+47 41 51 83 02
sigurd.oyvang@fasteng.no

Det jeg setter mest pris på med FAST er at mine trivelige og kompetente kolleger gjør min arbeidsdag inspirerende og givende.

shahed_web_familjen

Shahed Aljubouri Prosjektingenjör

+47 91 91 70 57
shahed@fasteng.no

Det jeg setter mest pris på med FAST er trivelige og kompetente kolleger.