Vi på FAST

Ett av våra mål på FAST är att vara den bästa arbetsgivaren i branschen. Vi vill inte bara skapa en arbetsmiljö som våra anställda är stolta över och trivs i utan också en miljö där vi vill vara tillsammans. Vi är en familj som tycker om att umgås och arbeta ihop. Ett gäng som skrattar mycket och har roligt på jobbet.

Det här är vi.

Göteborg

Mikael NylanderVD

+46 (0)70-424 07 38
mikael@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är allt. FAST is life.

Sven AnderssonVice VD

+46 (0)70-092 81 93
sven@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är det fantastiska engagemang jag ser i mina medarbetares ögon.

Martin LjunggrenBrand- och riskingenjör

+46 (0)70-259 34 50
martin@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är vår gemenskap. Att arbetsplatsen faktiskt är mer än ett vanligt arbete. Att vi ständigt hittar på roliga saker ihop.

Carl HanssonBrandingenjör

+46 (0)76- 308 88 58
carl@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att få jobba med kompisar på en spännande och flexibel arbetsplats.

Henrik RosenqvistBrandingenjör

+46 (0)76-006 96 56
henrik@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är friheten att göra roliga saker på rätt sätt.

Martin SvenskBrandingenjör

+46 (0)76-002 07 70
martin.svensk@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är flexibiliteten. Förutom att jobba med fantastiska kollegor kan jag jobba på fantastiska platser som jag själv väljer.

Leo KardellBrand- och riskingenjör

+46 (0)73-413 45 12
leo@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att vi är ett härligt gäng med ett bra driv och höga ambitioner!

Petter JönssonBrandingenjör

+46 (0)70-090 77 79
petter@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är framåtandan och utvecklingshungern som genomsyrar företaget samt allt trevligt vi gör tillsammans, både på och efter arbetstid.

Anders WallinBrandingenjör

+46 (0)70-583 75 14
anders@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är teamets hängivelse åt sitt arbete. Och den fina sammanhållningen.

Ingvar SvenssonBrandingenjör

+46 (0)70-553 75 01
ingvar@brandingvar.se

Det jag gillar bäst med FAST är det positiva förhållningssättet där allt går att lösa.

Sara GustafssonBrandingenjör

+46 (0)70-090 00 57
sara.gustafsson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att ingenting är omöjligt.

Anders JohanssonRiskingenjör

+46 (0)72-562 00 44
anders.johansson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den samlade bredden på mina medarbetares kompetens. Den är helt klart imponerade.

Johan SkårmanBrandingenjör

+46 (0)70-022 36 75
johan.skarman@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är alla härliga och kompetenta kollegor som gör det till en inspirerande arbetsplats.

Johanna NäsbergByggnadsingenjör

+46 (0)70-775 41 14
johanna.nasberg@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att vi siktar högt och har roligt på vägen.

Alexandra SandinByggnadsingenjör

+46 (0)70-422 17 23
alexandra.sandin@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är möjligheterna till utveckling och att få uppleva sann vardagsglädje, varje dag.

Isac AnderssonBrandingenjör

+46 (0)70-309 01 12
isac.andersson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den sköna sammanhållningen samt den stora möjligheten till utveckling.

Fredrik PetterssonBrand- och riskingenjör

+46 (0)73-945 95 26
fredrik.pettersson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att få jobba på en flexibel arbetsplats och ständigt utvecklas tillsammans med ett härligt gäng.

Robert LarssonBrandingenjör

+46 (0)70-037 50 80
robert@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är visionerna, idéerna och kreativiteten. 

Christoffer HolmbladFire Risk Manager

+46 (0)73-639 61 60
christoffer@fasteng.se 

Det jag gillar bäst med FAST är flexibiliteten och viljan att pröva nya vägar.

Jesper DalgrenBrandingenjör

+46 (0)72-004 02 29
jesper@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den glada atmosfären och viljan att bryta nya spår i arbetet för att inte följa förlegade metoder. 

Patrik FalkBrandingenjör

+46 (0)73-939 98 34
patrik.falk@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är sättet företaget förenar nytta med nöje, att man verkligen tror på att de bästa resultaten kommer när man har det roligt på jobbet.

Alfred PetterssonBrandingenjörsstudent

+46 (0)31-19 13 10
alfred@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att få umgås med härliga och ambitiösa kollegor som gör att den ena dagen aldrig blir den andra lik. 

Emma DornerusMarknadsansvarig

+46 (0)70-099 06 68
emma.dornerus@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är glädjen som finns. En glädje för arbetet vi gör och en glädje över att göra det tillsammans.

Angela JarkvistEkonom

+46 (0)70-037 50 79
angela@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är den breda kompetensen och den goda arbetsmiljön. 

Lovisa BengtssonAdministratör

+46 (0)31-19 13 10
lovisa.bengtsson@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är alla fina kollegor som skapar den härliga stämning vi har på arbetsplatsen.

FAST Helsingborg/Malmö

Emma HalldénBrand- och riskingenjör

+46 (0)70-090 02 24
emma@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är hur vi ställer upp för varandra och vilket sammansvetsat gäng vi är.

Daniel SkånhedBrandkonsult/FRM

+46 (0)70-471 44 31
daniel@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att allt är möjligt.

Annie LennartssonBrandingenjör

+46 (0)76- 707 74 57
annie@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är att det känns som att få en stor kram varje gång man kommer in på kontoret. 

FAST Skövde

Sylve JohanssonBrandkonsult

+46 (0)70-091 45 58
sylve@fasteng.se

Det jag gillar bäst med FAST är framåtandan, arbetsglädjen, sammanhållningen och tilliten, vilket skapar ett helhjärtat engagemang och teamarbete. 

FAST Norge

Yngve SkreosenDaglig leder

+47 93 41 94 48
yngve.skreosen@fasteng.no

Det jeg setter mest pris på med FAST er mine gode og engasjerte kolleger med godt humør og høy kompetanse.

Sigurd H. ØyvangFagansvarig

+47 41 51 83 02
sigurd.oyvang@fasteng.no

Det jeg setter mest pris på med FAST er at mine trivelige og kompetente kolleger gjør min arbeidsdag inspirerende og givende.

Shahed Aljubouri Prosjektingenjör

+47 91 91 70 57
shahed@fasteng.no

Det jeg setter mest pris på med FAST er trivelige og kompetente kolleger.